nawet
o 240 zł taniej

płać za swój pakiet nc+ mniej
o 20 zł miesięcznie
przez cały rok!

jak otrzymać 240 zł?

  • 1 Załóż konto prestige lub active w eurobanku.
  • 2 Opłacaj swój pakiet NC+ z konta eurobanku
  • 3 Wykonaj min. 3 płatności kartą do konta na łączną kwotę 100 zł
  • 4 Zyskuj po 20 zł przez 12 miesiecy.
}przez kolejnych 12 miesięcy
skorzystaj z promocji, uzupełnij formularz
(tel. stacjonarny lub komórkowy)
Numer abonenta znajdziesz w menu dekodera, na kanale 190 (TV Rachunek), na fakturze lub na umowie. Możesz go uzyskać również poprzez Internetowe lub Telefoniczne Centrum Abonenta.
Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych przez Euro Bank S.A ».
zamknij [x]

Informujemy, że przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez Euro Bank S.A. (Bank) jako administratora danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych. Więcej Informacji w tym zakresie »

Poniższe zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt Doradcy w celu obsługi niniejszego zapytania, niezależnie od wyrażonych zgód marketingowych.

Wyrażam zgodę na:

zamknij [x]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Banku. Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzane we wskazanym powyżej celu mogą podlegać profilowaniu umożliwiającemu dostosowywanie oraz przedstawianie przez Bank oferty dopasowanej do Twoich osobistych preferencji i potrzeb.

zamknij [x]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

zamknij [x]

Wyrażam zgodę na używanie przez Bank telefonu lub innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego Banku.

Dziękujemy za wysłanie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą z numeru 793 884 999 w możliwie szybkim czasie:
- od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00
- w soboty w godzinach 10:00 – 18:00
Więcej o naszych produktach na www.eurobank.pl.

ZAŁÓŻ KONTO

Przepraszamy,

wystąpił błąd systemu - proszę spróbować za chwilę.

sprawdź, co zyskujesz:

0 zł za
prowadzenie
konta przez 2 lata


- w ramach akcji
promocyjnej
zwrot opłaty

za kartę do konta
przez 2 lata
- w ramach akcji
promocyjnej
darmowe
bankomaty
w kraju


0 zł za wypłatę gotówki
od 100 PLN z bankomatów
obcych w kraju
0 zł za przelewy
do innego banku


i wykonywnie zleceń
stałych przez internet
nowoczesna
aplikacja


Twoje finanse zawsze
pod ręką
darmowe
bankomaty
za granicą


0 zł za wypłaty gotówki
z bankomatów za granicą
– w pakiecie prestige z kartą
MasterCard
Organizatorem Akcji promocyjnej „nc+ Konto” jest Euro Bank S.A. we współpracy z ITI Neovision S.A. właścicielem platformy cyfrowej nc+. Akcja trwa do 31.12.2018 r. Uczestnikiem Akcji promocyjnej może być osoba, która jest Abonentem nc+, w okresie 24 miesięcy przed dniem przystąpienia do niej nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank oraz do 31.12.2018 r. wypełni formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej lub w Placówce Banku, a następnie zawrze umowę Konta. Umowa Konta w ramach Akcji promocyjnej może zostać zawarta w Placówce Banku do 31.12.2018 r., lub za pośrednictwem wniosku o konto, który należy złożyć do 31.12.2018 r., a następnie do 15.01.2019 r. zawrzeć umowę konta w pakiecie w pełni. Uczestnik może otrzymać nagrody pieniężne o łącznej wartości do 240 zł. Nagroda pieniężna zostaje przyznana za miesiące, w których warunki zostały spełnione. Warunkiem otrzymania pierwszego bonusu w wysokości 20 zł jest spełnienie warunków, o których mowa w Regulaminie w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania z Bankiem umowy Konta. W ramach Akcji Uczestnikowi w ciągu 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy konta przysługuje: brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty oraz zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie.
Bezpłatne przelewy do innego banku dotyczą transakcji w systemie Elixir.
Szczegóły, w tym opłaty i prowizje, Regulaminy: Akcji „nc+ Konto”, Wydawania i używania debetowych kart płatniczych, Konta dla osób fizycznych, Przewodnik po Bankowości Elektronicznej zawierający informacje o wymaganych systemach operacyjnych w urządzeniach mobilnych dla aplikacji mobilnej dostępne są w placówkach Banku oraz na www.eurobank.pl.