nawet
o 240 zł taniej

płać za swój pakiet nc+ mniej
o 20 zł miesięcznie
przez cały rok!

jak otrzymać 240 zł?

  • 1 Załóż konto prestige lub active w eurobanku.
  • 2 Opłacaj swój pakiet NC+ z konta eurobanku
  • 3 Wykonaj min. 3 płatności kartą do konta na łączną kwotę 50 zł
  • 4 Zyskuj po 20 zł przez 12 miesiecy.
}przez kolejnych 12 miesięcy

jak otrzymać zwrot 720 zł?

  • 1 Przystąp do programu Rodzina i Przyjaciele
  • 2 Płać kartą do konta za sport, rozrywkę i rekreację
  • 3 Zyskaj 5% zwrotu – rocznie nawet 720 zł zwrotu!
skorzystaj z promocji, uzupełnij formularz
Numer abonenta znajdziesz w menu dekodera, na kanale 190 (TV Rachunek), na fakturze lub na umowie. Możesz go uzyskać również poprzez Internetowe lub Telefoniczne Centrum Abonenta.
wyślij
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Informujemy, że przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez Euro Bank S.A. z siedzibą przy ul. św. Mikołaja 72 we Wrocławiu w celu obsługi niniejszego zgłoszenia, marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług oraz będą archiwizowane w celu zachowania dowodów przed ewentualnymi roszczeniami lub zarzutami. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do ich treści oraz ich poprawiania. ukryj treść klauzuli

Przejdź do kolejnego kroku: wypełnij wniosek o konto!
Zajmie Ci to zaledwie kilka minut.

ZAŁÓŻ KONTO

Przepraszamy,

wystąpił błąd systemu - proszę spróbować za chwilę.

sprawdź, co zyskujesz:

0 zł za
prowadzenie
konta przez 2 lata


- w ramach akcji
promocyjnej
zwrot opłaty

za kartę do konta
przez 2 lata
- w ramach akcji
promocyjnej
darmowe
bankomaty
w kraju


0 zł za wypłatę gotówki
od 100 PLN z bankomatów
obcych w kraju
0 zł za przelewy
do innego banku


i wykonywnie zleceń
stałych przez internet
nowoczesna
aplikacja


Twoje finanse zawsze
pod ręką
darmowe
bankomaty
za granicą


0 zł za wypłaty gotówki
z bankomatów za granicą
– w pakiecie prestige z kartą
MasterCard
Organizatorem Akcji promocyjnej „nc+ z Kontem” jest Euro Bank S.A. we współpracy z ITI Neovision S.A. właścicielem platformy cyfrowej nc+. Akcja trwa do 31.12.2017 r.Uczestnikiem Akcji promocyjnej może być osoba, która jest Abonentem nc+, w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do niej nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank oraz do 31.12.2017 r. wypełni formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej lub w Placówce Banku, a następnie zawrze umowę Konta. Umowa Konta w ramach Akcji promocyjnej może zostać zawarta w Placówce Banku do 31.12.2017 r., lub za pośrednictwem wniosku o konto, który należy złożyć do 31.12.2017 r., a następnie do 15.01.2018 r. zawrzeć umowę konta w pakiecie Active lub Prestige. Uczestnik może otrzymać nagrody pieniężne o łącznej wartości do 240 zł. Nagroda pieniężna zostaje przyznana za miesiące, w których warunki zostały spełnione. Warunkiem otrzymania pierwszego bonusu w wysokości 20 zł jest spełnienie warunków, o których mowa w Regulaminie w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania z Bankiem umowy Konta. W ramach Akcji Uczestnikowi w ciągu 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy konta przysługuje: brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty oraz zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie.
Zwrot w Programie „Rodzina i Przyjaciele” wynosi maksymalnie 60 zł miesięcznie. Konto otwarte w ramach Akcji nie może zostać otwarte z polecenia w ramach Programu „Rodzina i Przyjaciele”. Bezpłatne przelewy do innego banku dotyczą transakcji w systemie Elixir.
Za wypłaty gotówki w PLN poniżej 100 w bankomacie obcym, placówce banku obcego lub w innej instytucji w kraju i/lub w walucie PLN Bank pobiera opłatę w wysokości 1,90 PLN.
Szczegóły, w tym opłaty i prowizje, Regulaminy: Akcji „nc+ z Kontem”, Wydawania i używania debetowych kart płatniczych, Konta dla osób fizycznych, Programu „Rodzina i Przyjaciele”, Przewodnik po Bankowości Elektronicznej zawierający informacje o wymaganych systemach operacyjnych w urządzeniach mobilnych dla aplikacji mobilnej, Warunki ww. Ubezpieczeń dostępne są w placówkach Banku oraz na www.eurobank.pl.